430587-2025 - Abschlussbekanntmachung
Polen – Krankenwagen – DOSTAWA DZIEWIĘCIU SZTUK AMBULANSÓW TYPU C Z CZĘŚCIOWYM WYPOSAŻENIEM DLA POTRZEB POGOTOWIA RATUNKOWEGO W LEGNICY
Bekanntmachung über die Auftragsausführung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA DZIEWIĘCIU SZTUK AMBULANSÓW TYPU C Z CZĘŚCIOWYM WYPOSAŻENIEM DLA POTRZEB POGOTOWIA RATUNKOWEGO W LEGNICY
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 9 sztuk fabrycznie nowych Ambulansów Typu C wraz z częściowym wyposażeniem dla potrzeb Pogotowia Ratunkowego w Legnicy, szczegółowo opisanych w Załączniku Nr 1 do SWZ. Dostawa przedmiotu zamówienia : - 2 sztuki Ambulansów typu C z lawetami (platformami), przystosowanymi do zamontowania noszy elektrycznych STRYKER POWER PRO XT system załadunku POWER LOAD – stanowiących własność Zamawiającego; - 3 sztuk Ambulansów typu C przystosowanymi do zamontowania zestawu (nosze + laweta/platforma przesuwana ) pod nosze elektryczne 2 szt. STRYKER POWER PRO XT system załadunku POWER LOAD oraz 1 szt MEDIROL MD M 301V01M01+401 – stanowiących własność Zamawiającego; - 4 sztuki Ambulansów typu C z lawetą i noszami mechanicznymi oferowanymi przez Wykonawcę ; - 3 sztuki defibrylatorów transportowych . 2. Główne miejsce realizacji dostawy : Legnica , ul. Dworcowa 7 . 3. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach przyznanej dotacji celowej z budżetu Województwa Dolnośląskiego . 4. Przedmiot zamówienia fabrycznie nowy (rok produkcji Ambulansów 2024/2025 ), instrukcja obsługi w języku polskim. 5. Specyfikację istotnych warunków dla przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy) - stanowiący wymagania użytkowo – techniczne pojazdów i sprzętu medycznego - zamieszony na Platformie zakupowej Zamawiającego https://pogotowie-legnica.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 6. Termin wykonania zamówienia: do 80 dni od dnia zawarcia umowy .
Vorherige Bekanntmachung356566-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1/PNO/2025