2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwarové rozšíření plánovacího systému ECLIPSE
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je softwarové rozšíření stávajícího plánovacího systému ECLIPSE provozovaného na Onkologické klinice Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, a to o podporu výpočetního algoritmu Acuros® External Beam (Acuros XB) pro externí radioterapii pomocí fotonových svazků, a o AIRC – AI Rad Companion Organs RT pro podporu automatického konturování kritických orgánů s využitím umělé inteligence. Stávající systém byl dodán a instalován včetně souvisejícího hardware jako příslušenství lineárních urychlovačů TrueBeam.
Interne Kennung: 5143/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: § 63 JEDNACÍ ŘÍZENÍ BEZ UVEŘEJNĚNÍ Obecné podmínky použití (3) Zadavatel může také použít jednací řízení bez uveřejnění, pokud veřejná zakázka může být splněna pouze určitým dodavatelem, neboť b) z technických důvodů neexistuje hospodářská soutěž
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1: Podpora výpočetního algoritmu Acuros® External Beam (Acuros XB)
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je softwarové rozšíření stávajícího plánovacího systému ECLIPSE provozovaného na Onkologické klinice Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, a to o podporu výpočetního algoritmu Acuros® External Beam (Acuros XB) pro externí radioterapii pomocí fotonových svazků. Stávající systém byl dodán a instalován včetně souvisejícího hardware jako příslušenství lineárních urychlovačů TrueBeam.
Interne Kennung: 5144/2026
Los: LOT-0002
Titel: část 2: AIRC – AI Rad Companion Organs RT pro podporu automatického konturování kritických orgánů s využitím umělé inteligence
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je softwarové rozšíření stávajícího plánovacího systému ECLIPSE provozovaného na Onkologické klinice Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, a to o AIRC – AI Rad Companion Organs RT pro podporu automatického konturování kritických orgánů s využitím umělé inteligence. Stávající systém byl dodán a instalován včetně souvisejícího hardware jako příslušenství lineárních urychlovačů TrueBeam.
Interne Kennung: 5145/2026