4306-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Usługi czystościowo - porządkowe, dezynfekcyjne, deratyzacyjne, transport wewnętrzny oraz inne czynności pomocnicze w oddziałach Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi czystościowo - porządkowe, dezynfekcyjne, deratyzacyjne, transport wewnętrzny oraz inne czynności pomocnicze w oddziałach Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
BeschreibungUsługi czystościowo - porządkowe, dezynfekcyjne, deratyzacyjne, transport wewnętrzny oraz inne czynności pomocnicze w oddziałach Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Interne Kennung47/PN/WU/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia są: Usługi czystościowo – porządkowe, dezynfekcyjne, deratyzacyjne, transport wewnętrzny oraz inne czynności pomocnicze w oddziałach Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach o łącznej powierzchni 22 048,36m². 2.Szczegółowy zakres oraz wymagane warunki wykonania usługi zostały określone w Załączniku nr 5 do SIWZ.