2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging
Beschreibung: De opdracht bestaat uit verschillende vormen van dienstverlening, te weten: • openings- en brand/sluitrondes • toezicht en handhaving • objectbeveiliging • alarmopvolging • surveillance buiten openingstijden • begeleiding van beveiligers in opleiding • taken binnen de BHV-organisatie • extra inzet van toezicht op afroep • meldkamerdiensten Het gaat in de huidige situatie om de volgende locaties: JF Kennedylaan, Maria Montessori, Sportweg, Julianaplein, Notenlaan, Fabriekstraat en locatie Groenlo. De omvang van de opdracht bedraagt, op basis van de afgelopen jaren, naar schatting € 270.000 inclusief btw per jaar. Aan deze waarde kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1