See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Anestezjologii i OIT -16 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Anestezjologii i OIT -16 zadań
Interne Kennung: ZDZ.261.50.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:1)Nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt 4) Pzp2)Spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie:a)zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.c)sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.d)zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.3)nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514);4)nie są wykluczeni na podstawie art. 1 rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2025/1197 z dnia 19 czerwca 2025 r. nakładającego środek Instrumentu Zamówień Międzynarodowych ograniczającego dostęp wykonawców i wyrobów medycznych pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej do unijnego rynku zamówień publicznych dla wyrobów medycznych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/1031, wyklucza się z niniejszego postępowania wszystkich wykonawców pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej5)nie są objęci zakazem, o którym mowa art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniami Rady (UE) w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie 2. POTENCJAŁ PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO ZASOBY:1) Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych. 2) Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów 3)Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt. 2) potwierdza, że stosunek łączący wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa, w szczególności:a) zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby;b) sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia4)Wykonawca nie może po upływie terminu składania ofert powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby.3. INFORMACJA DLA WYKONAWCÓW WSPÓLNIE UBIEGAJĄCYCH SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA (M.IN. WYSTĘPUJĄCYMI JAKO SPÓŁKI CYWILNE CZY KONSORCJA):1)Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają Pełnomocnika (Lidera) do reprezentowania ich w niniejszym postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem (Liderem). Pełnomocnictwo powinno: precyzować zakres umocowania,wymieniać wszystkich Wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia,każdy z tych Wykonawców musi podpisać się na wspólnym dokumencie pełnomocnictwa lub innego dokumentu sporządzonego w tym celu; alternatywnie - wystawić niezależne pełnomocnictwo indywidualnie dla Pełnomocnika – Lidera (nie jest wymagany podpis Pełnomocnika – Lidera na dokumencie pełnomocnictwa).2) Pełnomocnictwo musi zostać dołączone do oferty, przekazane w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym mocodawcy. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu – podpisane analogicznie jak w zdaniu pierwszym, przez mocodawcę lub notariusza.3) Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.4. Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą przesłanki określone w: art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt. 4) Pzp; art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, na czas trwania tych okoliczności wyklucza się z niniejszego postępowania wszystkich wykonawców pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej - na podstawie art. 1 rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2025/1197 z dnia 19 czerwca 2025 r. nakładającego środek Instrumentu Zamówień Międzynarodowych ograniczającego dostęp wykonawców i wyrobów medycznych pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej do unijnego rynku zamówień publicznych dla wyrobów medycznych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/1031, 5. Zamawiający odrzuci ofertę złożoną przez wykonawców: 1) którzy podlegają wykluczeniu z postępowania,2) którzy nie spełniają warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w pkt 1.2),
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rurka intubacyjna zbrojona
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Rurka intubacyjna zbrojona
Interne Kennung: Zadanie nr 1 -Rurka intubacyjna zbrojona
Los: LOT-0002
Titel: Łącznik karbowana - martwa przestrzeń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Łącznik karbowana - martwa przestrzeń
Interne Kennung: Zadanie nr 2 -Łącznik karbowana - martwa przestrzeń
Los: LOT-0003
Titel: Zestaw do diurezy godzinowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zestaw do diurezy godzinowej
Interne Kennung: Zadanie nr 3 -Zestaw do diurezy godzinowej
Los: LOT-0004
Titel: Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego ze szlifem Quincke
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego ze szlifem Quincke
Interne Kennung: Zadanie nr 4 -Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego ze szlifem Quincke
Los: LOT-0005
Titel: Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego ze szlifem Pencil-Point i prowadnicą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego ze szlifem Pencil-Point i prowadnicą
Interne Kennung: Zadanie nr 5 -Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego ze szlifem Pencil-Point i prowadnicą
Los: LOT-0006
Titel: Igła tępa do pobieranie leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Igła tępa do pobieranie leków
Interne Kennung: Zadanie nr 6 -Igła tępa do pobieranie leków
Los: LOT-0007
Titel: Rurka tracheostomijna KAN bez mankietu, fenestracyjna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Rurka tracheostomijna KAN bez mankietu, fenestracyjna
Interne Kennung: Zadanie nr 7-Rurka tracheostomijna KAN bez mankietu, fenestracyjna
Los: LOT-0008
Titel: Rurka tracheostomijna z odsysaniem znad mankietu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Rurka tracheostomijna z odsysaniem znad mankietu
Interne Kennung: Zadanie nr 8-Rurka tracheostomijna z odsysaniem znad mankietu
Los: LOT-0009
Titel: Igła do nakłucia lędźwiowego 22G
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Igła do nakłucia lędźwiowego 22G
Interne Kennung: Zadanie nr 9-Igła do nakłucia lędźwiowego 22G
Los: LOT-0010
Titel: System do infuzji - zmienny przepływ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: System do infuzji - zmienny przepływ
Interne Kennung: Zadanie nr 10-ISystem do infuzji - zmienny przepływ
Los: LOT-0011
Titel: Łącznik kolankowy podwójnie obrotowy z portem do bronchoskopu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Łącznik kolankowy podwójnie obrotowy z portem do bronchoskopu
Interne Kennung: Zadanie nr 11-Łącznik kolankowy podwójnie obrotowy z portem do bronchoskopu
Los: LOT-0012
Titel: Zestaw do nebulizacji z maską i drenem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zestaw do nebulizacji z maską i drenem
Interne Kennung: Zadanie nr 12-Zestaw do nebulizacji z maską i drenem
Los: LOT-0013
Titel: Rurka tracheostomijna z mankietem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa:Rurka tracheostomijna z mankietem
Interne Kennung: Zadanie nr 13-Rurka tracheostomijna z mankietem
Los: LOT-0014
Titel: Części zużywalne kompatybilne z posiadaną platformą hemodynamiczną EV 1000 i Hemosphere - własność zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Części zużywalne kompatybilne z posiadaną platformą hemodynamiczną EV 1000 i Hemosphere - własność zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 14-Części zużywalne kompatybilne z posiadaną platformą hemodynamiczną EV 1000 i Hemosphere - własność zamawiającego
Los: LOT-0015
Titel: Asortyment do pozaustrojowej metody oczyszczania krwi - DEPOZYT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Asortyment do pozaustrojowej metody oczyszczania krwi - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 15-Asortyment do pozaustrojowej metody oczyszczania krwi - DEPOZYT
Los: LOT-0016
Titel: Zatyczka do respiratora
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zatyczka do respiratora
Interne Kennung: Zadanie nr 16-Zatyczka do respiratora