430723-2026 - Ergebnis
Polen – Ausrüstung für Reanimation – 69.2026 Dostawa Inkubatora otwartego - stanowiska do resuscytacji noworodka – 1 szt. na potrzeby Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel69.2026 Dostawa Inkubatora otwartego - stanowiska do resuscytacji noworodka – 1 szt. na potrzeby Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa Inkubatora otwartego - stanowiska do resuscytacji noworodka – 1 szt. na potrzeby Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został szczegółowy opisany w Arkuszu Informacji Technicznej (załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji).
Interne KennungAZP.260.69.2026.WR
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation
5. Los
LosLOT-0001
Titel69.2026 WR Dostawa Inkubatora otwartego - stanowiska do resuscytacji noworodka – 1 szt. na potrzeby Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu