2. Verfahren
Verfahren
Titel: Broker inhuur externen
Beschreibung: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op de inhuur van Interim Professionals die nodig zijn voor verschillende disciplines binnen Aanbestedende dienst. Aanbestedende dienst heeft behoefte aan één (1) betrouwbare en onafhankelijke leverancier die voorziet in de behoefte op het gebied van inhuur en voldoet aan de gestelde (kwalitatieve) eisen om deze dienstverlening te realiseren. Deze leverancier dient Aanbestedende dienst te ontzorgen en kennis te hebben van de (specialistische) markt(en) met betrekking tot de vakgebieden waarin Aanbestedende dienst zich begeeft. De maximale waarde van de beoogde Raamovereenkomst vastgesteld op € 15.000.000,- gedurende de maximale looptijd van de Raamovereenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79621000 Überlassung von Bürokräften
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op de inhuur van Interim Professionals die nodig zijn voor verschillende disciplines binnen Aanbestedende dienst. Aanbestedende dienst heeft behoefte aan één (1) betrouwbare en onafhankelijke leverancier die voorziet in de behoefte op het gebied van inhuur en voldoet aan de gestelde (kwalitatieve) eisen om deze dienstverlening te realiseren. Deze leverancier dient Aanbestedende dienst te ontzorgen en kennis te hebben van de (specialistische) markt(en) met betrekking tot de vakgebieden waarin Aanbestedende dienst zich begeeft. De maximale waarde van de beoogde Raamovereenkomst is vastgesteld op € 15.000.000,- gedurende de maximale looptijd van de Raamovereenkomst.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor de aanbestedende dienst om éénzijdig tegen gelijkblijvende voorwaarden tweemaal te verlengen voor een duur van één (1) jaar.