2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa leku (TYP 2) stosowanego w ramach programu lekowego NFZ (terapia WZW C) na potrzeby Wrocławskiego Centrum Zdrowia SP ZOZ.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa w okresie 2025-2026 leku do terapii wirusowego zapalenia wątroby typu C w ramach programu lekowego finansowanego ze środków NFZ na potrzeby Wrocławskiego Centrum Zdrowia SPZOZ. Zamówienia obejmuje dostawę 200 opakowań (po 84 tabl./op.) preparatu zawierającego 100 mg glekaprewiru i 40 mg pibrentaswiru (Glecaprevirum + Pibrentasvirum 100 mg + 40 mg) w jednej tabletce, wskazanego w leczeniu przewlekłego zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu C (HCV) u dorosłych i młodzieży w wieku od 12 do <18lat (zgodnie z Charakterystyką Produktu Leczniczego), stosowany w ramach programu lekowego NFZ B.71 - LECZENIE PRZEWLEKŁEGO WIRUSOWEGO ZAPALENIA WĄTROBY TYPU C TERAPIĄ BEZINTERFERONOWĄ.
Vorherige Bekanntmachung: 258522-2025
Interne Kennung: WCZ/P/D -3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, że korzystając z art. 441 ust. 1 Pzp, zastrzega sobie prawo opcji tj. prawo do zwiększenia ilości zamawianego leku. Rodzaj opcji: opcja obejmuje dostawę maksymalnie 50 opakowań (sztuk) leku