2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky kancelářský potřeb pro resort Ministerstva financí
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude pořízení: a) rejstříků, účetních knih, rychlovazačů, formulářů a ostatních tištěných papírových výrobků z papíru nebo lepenky, b) různého papírového materiálu, c) různých kancelářských potřeb, d) drobného kancelářského vybavení, e) zpracovaného papíru a lepenky, f) kancelářských potřeb z papíru a ostatního zboží, g) přihrádek na ukládání papírů a vybavení pracovních stolů. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou i další dodávky kancelářských potřeb spadající pod níže uvedené CPV kódy nebo pod CPV kódy, jež jsou níže uvedeným CPV kódům podřízeny.
Vorherige Bekanntmachung: 21995-2018
Interne Kennung: MF-33972/2024/6602
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 30197620 Schreibpapier, 30192000 Bürobedarf, 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe, 30197100 Heftklammern, Stifte und Reißnägel, 30197200 Ringordner und Büroklammern, 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe, 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse, 30197630 Druckpapier, 30197640 Selbstdurchschreibendes Papier oder Durchschlagpapier, 30197642 Kopierpapier und xerografisches Papier, 30197644 Xerografisches Papier, 30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel, 39260000 Briefkörbe und Schreibtischzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky kancelářský potřeb pro resort Ministerstva financí - Výzva 2-2025
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka kancelářského papíru, a to 40 240 balíků formátu A4 a 350 balíků formátu A3.
Interne Kennung: MF-20059/2025/66
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier, 30197642 Kopierpapier und xerografisches Papier, 30197640 Selbstdurchschreibendes Papier oder Durchschlagpapier