See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na GTP menších staveb pozemních komunikací 2023
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců se šesti účastníky, je vyhotovení podrobných nebo předběžných geotechnických průzkumů staveb pozemních komunikací dle aktuálních potřeb zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 601274-2023
Interne Kennung: 01ST-001163
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111250 Bodenproben
5. Los
Los: LOT-0001