430862-2026 - Ergebnis
Polen – Blei – Dostawy materiałów ołowionośnych o zawartości Pb min. 50%
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy materiałów ołowionośnych o zawartości Pb min. 50%
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy materiałów ołowionośnych o zawartości Pb min. 50%. Parametry jakościowe przedmiotu zamówienia: zgary, bryły o wielkości maksymalnej 50 mm w największym wymiarze. Materiał nie może być zanieczyszczony materiałami obcymi. Wilgotność dostarczonego materiału nie może być wyższa niż 15%. Zamówienie obejmuje dostawę w ilości około 600 ton. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Vorherige Bekanntmachung328927-2026
Interne KennungZP/L/33/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający uzasadnia skrócenie terminu składania ofert do 15 dni wystąpieniem pilnej, obiektywnej potrzeby, niezależnej od Zamawiającego, wynikającej z konieczności zapewnienia ciągłości procesów technologicznych oraz dotrzymania obowiązujących wymagań środowiskowych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14712000 Blei
5. Los
LosLOT-0001