See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding wijkonderhoud
Beschreibung: De gemeente Stadskanaal beheert en onderhoudt de openbare ruimte binnen de gemeentegrenzen van Stadskanaal met als doel het realiseren en behouden van een veilige, aantrekkelijke en duurzame leefomgeving. Het openbaar groen vormt hierin een belangrijk onderdeel en draagt bij aan leefbaarheid, gezondheid, biodiversiteit en klimaatadaptatie. Het beheer en onderhoud van het openbaar groen vindt plaats binnen vastgestelde beleidskaders en kwaliteitsniveaus, waaronder de toepassing van beeldkwaliteitssystematiek zoals de CROW‑beeldkwaliteitcatalogus. Het project Sociaal wijk- en groenonderhoud betreft het uitvoeren van regulier en kleinschalig onderhoud aan het openbaar groen, verharding en aanverwante werkzaamheden in woonwijken en kernen binnen de gemeente Stadskanaal. De werkzaamheden omvatten onder meer het onderhoud aan grasvelden, plantsoenen, hagen, beplanting en boomspiegels, het verwijderen van onkruid en het verzorgen van de openbare ruimte. De werkzaamheden worden uitgevoerd in zowel stedelijk gebied als in dorpen en wijken binnen de gemeente.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Stadskanaal
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Musselkanaal
Beschreibung: Het project Sociaal wijk- en groenonderhoud betreft het uitvoeren van regulier en kleinschalig onderhoud aan het openbaar groen, verharding en aanverwante werkzaamheden in woonwijken en kernen binnen de gemeente Stadskanaal. De werkzaamheden omvatten onder meer het onderhoud aan grasvelden, plantsoenen, hagen, beplanting en boomspiegels, het verwijderen van onkruid en het verzorgen van de openbare ruimte. De werkzaamheden worden uitgevoerd in zowel stedelijk gebied als in dorpen en wijken binnen de gemeente.
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Buitengebied
Los: LOT-0004