2. Verfahren
Verfahren
Titel: VÝBĚR ZPRACOVATELE PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE K PROJEKTU „PALMOVKA – ZENKLOVA; OBJEKT Č.1“ INVESTIČNÍ AKCE PDS Č.45884
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je výběr dodavatele, který pro Zadavatele ve vztahu k projektu „Palmovka – Zenklova; Objekt č.1“, jež má být vystavěn na pozemcích parc. č. 3636, 3637/1, 3637/2, 3952/6, 3952/7, 3952/8 a 3952/25 v katastrálním území Libeň LV 1923 o celkové výměře 3037 m2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Fáze 1: zpracování návrhu stavby dle Zadávací dokumentace za účelem oznámení záměru dle přílohy č. 3 Zákona EIA, zpracování, případně zpracování dokumentace pro účely řízení dle zákona EIA bude-li třeba, zpracování dokumentace ro vydání rozhodnutí o umístění stavby ve smyslu § 1a Vyhlášky, článku 8.2 písm. a) Smlouvy a Přílohy 1 Smlouvy, včetně obstarávacích služeb ve smyslu článku 10.1 písm. a) Smlouvy; - Fáze 2: zpracování projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení ve smyslu § 2 Vyhlášky, článku 8.2 písm. b) Smlouvy a Přílohy 1 Smlouvy, včetně obstarávacích služeb ve smyslu článku 10.1 písm. b) Smlouvy; - Fáze 3: zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby ve smyslu § 3 Vyhlášky, článku 8.3 Smlouvy a Přílohy 1 Smlouvy, včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb a výkazu výměr; - Fáze 4: výkon autorského dozoru ve smyslu článku 11 Smlouvy; a - Fáze 5: výkon souvisejících činností (konzultační a schvalovací činnost během uvádění stavby do provozu).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výběr zpracovatele projektové dokumentace k projektu „PALMOVKA – ZENKLOVA; OBJEKT Č.1“ INVESTIČNÍ AKCE PDS Č.45884
Interne Kennung: 1