2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drukwerk Aanslagen Gemeentelijke Belastingen voor OWO-gemeenten
Beschreibung: Afdeling Beheer en Registratie (OWO-B&R) van gemeente Ooststellingwerf verzorgt namens de OWO-gemeenten de drukwerkzaamheden. Het drukwerkpakket omvat uiteenlopende producten, waaronder belastingaanslagen (met bijlagen zoals flyers en diftar-specificaties), belastingverminderingen en incidentele folderproducties. Op dit moment worden drukwerkopdrachten incidenteel en versnipperd uitbesteed. Er gelden geen gestandaardiseerde afspraken over levertijden, kwaliteitseisen, afleveringsprotocollen en duurzaamheidseisen. De Afdeling B&R heeft geen structureel contractmanagement ingericht voor drukwerkdienstverlening, waardoor prestatiesturing en periodieke evaluatie ontbreken. Deze situatie maakt het noodzakelijk een gestructureerde raamovereenkomst af te sluiten met één leverancier die in staat is de volledige drukwerkbehoefte op professionele, duurzame en kostenefficiënte wijze te bedienen. 400.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze Overeenkomst kan twee (2) keer optioneel worden verlengd voor de duur van telkens één (1) jaar