2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do autobusów szynowych SA139
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa części zamiennych do autobusów szynowych SA 139, których rodzaj, opis i warunki dostawy określone zostały w Załączniku nr 2.1 – 2.7 (Formularz cenowy) oraz w Załączniku nr 4.1 i 4.2 oraz 4.2.2 (Wzór umowy) do SWZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 Zadań o następującym zakresie: 1) Zadanie nr 1: Zbiorniki piasecznicy - asortyment oraz ilości określa załącznik nr 2.1 do SWZ; 2) Zadanie nr 2: Asortyment pneumatyczny, biegowy, sterowania oraz hamulca - asortyment oraz ilości określa załącznik nr 2.2 do SWZ; 3) Zadanie nr 3: Oświetlenie - asortyment oraz ilości określa załącznik nr 2.3 do SWZ; 4) Zadanie nr 4: Osłona absorbera prawa i lewa - asortyment oraz ilości określa załącznik nr 2.4 do SWZ; 5) Zadanie nr 5: Asortyment układu biegowego - asortyment oraz ilości określa załącznik nr 2.5 do SWZ; 6) Zadanie nr 6: Falownik - asortyment oraz ilości określa załącznik nr 2.6 do SWZ; 7) Zadanie nr 7: - Sprężyna pneumatyczna - asortyment oraz ilości określa załącznik nr 2.7 do SWZ; 2. Oferowane części muszą: - ściśle odpowiadać wymogom określonym w Załącznikach nr 2.1-2.7 do SWZ, - być oryginalne, fabrycznie nowe, wolne od wad, spełniać odpowiednie wymagania jakościowe oraz wymogi europejskich norm lub Polskich Norm przenoszących normy europejskie, a także nieobciążone prawami osób trzecich, - spełniać wymogi określone we Wzorze umowy. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu w okolicznościach o których mowa w art. 108 ust. 1 Ustawy PZP, z zastrzeżeniem, że w Postępowaniu wykonawca nie podlega wykluczeniu w przypadku, o którym mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h Ustawy PZP, oraz w przypadku, o którym mowa w art. 108 ust. 1 pkt 2 Ustawy PZP, jeżeli osoba, o której mowa w tym przepisie została skazana za przestępstwo wymienione w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h Ustawy PZP, ponadto nie podlegają wykluczeniu w okolicznościach o których mowa w: - art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. UE. L. z 2014 r. Nr 229, str. 1 z późn. zm.; dalej „Rozporządzenie 833/2014”), - art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514 z późn. zm.; dalej „Ustawa sankcyjna”); 2) spełniają warunki udziału w Postępowaniu określone przez Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 789656-2025
Interne Kennung: KW-WWA-280.66.2025.EWK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający korzysta z uprawnienia zapisanego w art. 139 Ustawy PZP, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu, jeżeli takie warunki zostały przewidziane.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: Sprężyna pneumatyczna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa części zamiennych do autobusów szynowych SA 139, których rodzaj, opis i warunki dostawy określone zostały w Załączniku nr 2.6 (Formularz cenowy) oraz w Załączniku nr 4.2 (Wzór umowy) do SWZ. 1) Zadanie nr 7: Sprężyna pneumatyczna - asortyment oraz ilości określa załącznik nr 2.7 do SWZ;
Interne Kennung: KW-WWA-280.66.2025.EWK - Zadanie 7