2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen ontwerper voor de nieuwbouw van minimale comfortwoningen en renovatie van een historische kapel te Bazel - NIEUW DOSSIER
Beschreibung: Aanstellen ontwerper voor de nieuwbouw van minimale comfortwoningen en renovatie van een historische kapel te Bazel - NIEUW DOSSIER
Interne Kennung: PPP00N-17396/6196/BKZ/2026/17401
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BKZ/2026/17401_1
430998-2026 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning – Aanstellen ontwerper voor de nieuwbouw van minimale comfortwoningen en renovatie van een historische kapel te Bazel - NIEUW DOSSIER
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP00N-17396/6196/BKZ/2026/17401
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: BKZ/2026/17401_1