2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania Zarządu Zlewni w Legnicy (części 9)”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ - Formularze Wyceny Ofertowej oraz Załącznik Nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (łącznie z mapami) Prace należy prowadzić zgodnie z „Katalogiem dobrych praktyk w zakresie robót hydrotechnicznych i prac utrzymaniowych”. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z następującymi publikacjami: • Katalog dobrych praktyk w zakresie robót hydrotechnicznych i prac utrzymaniowych wraz z ustaleniem zasad ich wdrażania (z załącznikami), link: https://www.gov.pl/web/klimat/katalog-dobrych-praktyk-w-zakresie-robot-hydrotechnicznych/ • Dobre praktyki utrzymania rzek, link: https://straznicy.wwf.pl/dobre-praktyki-utrzymania-rzek/ • Renaturyzacja wód podręcznik dobrych praktyk renaturyzacji wód powierzchniowych, link: https://straznicy.wwf.pl/renaturyzacja-wod-podrecznik-dobrych-praktyk-renaturyzacji-wod-powierzchniowych/ Jednocześnie po zakończeniu prac Wykonawca wskaże w dokumentacji powykonawczej (protokół odbioru, kosztorys powykonawczy, dziennik realizacji zadania utrzymaniowego) zakres/odcinki prac, które przeprowadzone zostały zgodnie z wytycznymi wraz z uzasadnieniem, a także przedstawi dokumentację fotograficzną przedstawiającą stan przed oraz po wykonaniu robót. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić nadzór przyrodniczy przez cały okres realizacji zamówienia. Szczegółowy zakres zadań pełnionych w ramach nadzoru przyrodniczego dla zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 i nr 2 do SWZ. Prace należy prowadzić pod nadzorem przyrodniczym. Koszty wynikające z tego tytułu Wykonawca winien wliczyć w cenę oferty, zgodnie z Formularzami wyceny ofertowej. Dokumentację z pełnienia nadzoru przyrodniczego Wykonawca przekaże Zamawiającemu w dniu odbioru robót. Zamówienie składa się z następujących części: Część 1. Rzeka Czarna Woda, Brenna, Brochotka, Dłużeń - utrzymanie wałów przeciwpowodziowych na terenie miasta Legnica i powiatu legnickiego; Utrzymanie Kanału Karola wraz z wałami na terenie powiatu legnickiego – NW Legnica. Część 2. Rzeka Kaczawa, Niecka I - utrzymanie wałów przeciwpowodziowych na terenie powiatu legnickiego; Utrzymanie Kanału Bobrek wraz z wałami przeciwpowodziowymi - NW Legnica. Część 3. Rzeka Kaczawa, Skora, Czermnica, Prusicki Potok - utrzymanie wałów przeciwpowodziowych na terenie powiatu złotoryjskiego i legnickiego - NW Legnica, NW Złotoryja. Część 4. Rzeka Nysa Szalona i Wierzbiak - utrzymanie wałów przeciwpowodziowych wraz z międzywalem na terenie powiatu legnickiego i jaworskiego; Utrzymanie kanałów ulgi Bolkowice i Kwietniki rzeki Nysa Mała - NW Legnica, NW Jawor. Część 5. Rzeka Bystrzyca i Strzegomka - konserwacja wałów przeciwpowodziowych gm. Kąty Wrocławskie, Mietków; rzeka Bystrzyca - konserwacja wałów przeciwpowodziowych, gm. Wrocław - NW Świdnica. Część 6. Rzeka Bystrzyca - konserwacja wałów przeciwpowodziowych gm. Świdnica; rzeki Strzegomka - konserwacja wałów przeciwpowodziowych gm. Żarów, Strzegom - NW Świdnica, NW Wałbrzych. Część 7. Rzeka Czarna Woda – konserwacja wałów przeciwpowodziowych gm. Marcinowice; rzeka Czarna Woda, Sulistrowicki Potok - konserwacja wałów przeciwpowodziowych gm. Sobótka – NW Świdnica. Część 8. Rzeka Piława – utrzymanie Kanału Ulgi w Jagodniku gm. Świdnica; potok Kłomnica, Gniły - konserwacja wałów przeciwpowodziowych m. Mościsko gm. Dzierżoniów – NW Dzierżoniów. Część 9. Rzeka Piława – konserwacja wałów przeciwpowodziowych, m. Nowizna, Mościsko, Grodziszcze, Krzyżowa, Makowice, Pszenno gm. Dzierżoniów, Świdnica - NW Dzierżoniów.
Interne Kennung: V.ROZ.2710.69.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Rzeka Czarna Woda, Brenna, Brochotka, Dłużeń - utrzymanie wałów przeciwpowodziowych na terenie miasta Legnica i powiatu legnickiego; Utrzymanie Kanału Karola wraz z wałami na terenie powiatu legnickiego – NW Legnica.
Beschreibung: Część 1 Wykoszenie porostów ze skarp i korony wałów przeciwpowodziowych wraz z wygrabieniem lub rozdrobnieniem pokosu. Ścinanie krzewów i rocznych samosiejek. Oczyszczanie powierzchni przyczółków przepustów wałowych. Karczowanie po wycince drzewa. Oczyszczanie powierzchni wałów ze śmieci wraz z utylizacją.
Interne Kennung: Część 1 - V.ROZ.2710.69.2025
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Rzeka Kaczawa, Niecka I - utrzymanie wałów przeciwpowodziowych na terenie powiatu legnickiego; Utrzymanie Kanału Bobrek wraz z wałami przeciwpowodziowymi - NW Legnica.
Beschreibung: Część 2 Wykoszenie porostów ze skarp i korony wałów przeciwpowodziowych wraz z wygrabieniem lub rozdrobnieniem pokosu. Oczyszczanie powierzchni przyczółków przepustów wałowych. Ścinanie krzewów i samosiewów. Oczyszczanie powierzchni wałów ze śmieci wraz z utylizacją. Drobne roboty utrzymaniowe – zabudowa dziur w korpusie wału.
Interne Kennung: Część 2 - V.ROZ.2710.69.2025
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Rzeka Kaczawa, Skora, Czermnica, Prusicki Potok - utrzymanie wałów przeciwpowodziowych na terenie powiatu złotoryjskiego i legnickiego - NW Legnica, NW Złotoryja.
Beschreibung: Część 3 Wykoszenie porostów ze skarp i korony wałów przeciwpowodziowych wraz z wygrabieniem lub rozdrobnieniem pokosu. Oczyszczanie powierzchni przyczółków przepustów wałowych. Ścinanie krzewów i samosiewów. Oczyszczanie powierzchni wałów ze śmieci wraz z utylizacją.
Interne Kennung: Część 3 - V.ROZ.2710.69.2025
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Rzeka Nysa Szalona i Wierzbiak - utrzymanie wałów przeciwpowodziowych wraz z międzywalem na terenie powiatu legnickiego i jaworskiego; Utrzymanie kanałów ulgi Bolkowice i Kwietniki rzeki Nysa Mała - NW Legnica, NW Jawor.
Beschreibung: Część 4 Wykoszenie porostów ze skarp i korony wałów przeciwpowodziowych wraz z wygrabieniem lub rozdrobnieniem pokosu. Oczyszczanie powierzchni przyczółków przepustów wałowych. Ścinanie krzewów, samosiewów i rdestu. Oczyszczanie powierzchni wałów oraz niecki kanałów z odpadów wraz z utylizacją.
Interne Kennung: Część 4 - V.ROZ.2710.69.2025
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Rzeka Bystrzyca i Strzegomka - konserwacja wałów przeciwpowodziowych gm. Kąty Wrocławskie, Mietków; rzeka Bystrzyca - konserwacja wałów przeciwpowodziowych, gm. Wrocław - NW Świdnica.
Beschreibung: Część 5 Wykoszenie porostów ze skarp i korony wałów przeciwpowodziowych wraz z wygrabieniem lub rozdrobnieniem pokosu. Ścinanie krzewów i rocznych samosiejek. Drobne roboty utrzymaniowe – zabudowa dziur w korpusie wału. Oczyszczanie powierzchni wałów ze śmieci wraz z utylizacją.
Interne Kennung: Część 5 - V.ROZ.2710.69.2025
Los: LOT-0006
Titel: Część 6. Rzeka Bystrzyca - konserwacja wałów przeciwpowodziowych gm. Świdnica; rzeki Strzegomka - konserwacja wałów przeciwpowodziowych gm. Żarów, Strzegom - NW Świdnica, NW Wałbrzych.
Beschreibung: Część 6 Wykoszenie porostów ze skarp i korony wałów przeciwpowodziowych wraz z wygrabieniem lub rozdrobnieniem pokosu. Ścinanie krzewów, rocznych samosiejek i rdestu. Oczyszczanie powierzchni wałów ze śmieci wraz z utylizacją.
Interne Kennung: Część 6 - V.ROZ.2710.69.2025
Los: LOT-0007
Titel: Część 7. Rzeka Czarna Woda – konserwacja wałów przeciwpowodziowych gm. Marcinowice; rzeka Czarna Woda, Sulistrowicki Potok - konserwacja wałów przeciwpowodziowych gm. Sobótka – NW Świdnica.
Beschreibung: Część 7 Wykoszenie porostów ze skarp i korony wałów przeciwpowodziowych wraz z wygrabieniem lub rozdrobnieniem pokosu. Drobne roboty utrzymaniowe - zabudowa dziur w korpusie wału. Oczyszczanie powierzchni wałów ze śmieci wraz z utylizacją.
Interne Kennung: Część 7 - V.ROZ.2710.69.2025
Los: LOT-0008
Titel: Część 8. Rzeka Piława – utrzymanie Kanału Ulgi w Jagodniku gm. Świdnica; potok Kłomnica, Gniły - konserwacja wałów przeciwpowodziowych m. Mościsko gm. Dzierżoniów – NW Dzierżoniów.
Beschreibung: Część 8 Wykoszenie porostów ze skarp, korony wałów przeciwpowodziowych i dna kanału wraz z wygrabieniem lub rozdrobnieniem pokosu.
Interne Kennung: Część 8 - V.ROZ.2710.69.2025
Los: LOT-0009
Titel: Część 9. Rzeka Piława – konserwacja wałów przeciwpowodziowych, m. Nowizna, Mościsko, Grodziszcze, Krzyżowa, Makowice, Pszenno gm. Dzierżoniów, Świdnica - NW Dzierżoniów.
Beschreibung: Część 9 Wykoszenie porostów ze skarp i korony wałów przeciwpowodziowych wraz z wygrabieniem lub rozdrobnieniem pokosu.
Interne Kennung: Część 9 - V.ROZ.2710.69.2025