2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servisní podpora, údržba a rozvoj informačního systému QI
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování servisní, provozní a rozvojové podpory informačního systému QI (dále jen „Spravovaný systém“), včetně zajištění jeho funkčnosti, dostupnosti, rozvoje a souladu s platnou legislativou. Plnění zahrnuje zejména: a) Garanci softwarové podpory – opravy programových chyb (hot-fix, patch), – poskytování aktualizací, upgrade a nových verzí, – zajištění souladu s legislativou ČR, – implementaci a testování změn včetně případných migrací dat. Služby jsou poskytovány v paušálním režimu, bez omezení hodin, v rozsahu nezbytném pro zajištění řádného provozu systému. b) Servisní služby a řešení incidentů – řešení havárií, významných závad a závad v režimu SLA. c) Řízení požadavků a rozvoje – realizace požadavků zadavatele v režimu SLA, a to jako plnění v rámci ceny i nad její rámec. d) HelpDesk a HotLine – provoz helpdesku a telefonické podpory pro evidenci a řešení incidentů a požadavků. Dostupnost: pracovní dny 7:00–16:00. e) Uživatelské úpravy systému – provádění úprav na základě požadavků zadavatele. f) Preventivní prohlídky a profylaxe – provádění minimálně 4× ročně, včetně vyhodnocení stavu systému a návrhu opatření. g) Konzultační služby – metodická podpora, optimalizace systému a příprava rozvojových požadavků v rozsahu min. 96 hodin ročně. h) Garantovaná hodinová sazba – hodinová sazba pro služby nad rámec smlouvy, která není předmětem hodnocení. Podrobné vymezení úrovní služeb (SLA) je uvedeno v dalších částech zadávací dokumentace a v návrhu smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72263000 Software-Implementierung, 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ-2026-0000004