See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů VMware 2023
Beschreibung: Plnění podrobně vymezené v jednotlivých Prováděcích smlouvách zahrnující: a) poskytování VMware perpetuálních licencí včetně min. 1 roku Support and Subscription, max. 4 roky, b) poskytování VMware Subscription v délce 1 - 4 roky, c) poskytování VMware Support and Subscription (dále jen „SnS“) v délce max. 4 roky, d) následná podpora VMware licencí = VMware Renewal v délce max. 4 roky.
Vorherige Bekanntmachung: 402494-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů VMware 2023 (souhrn 2 čtvrtletí 2025) - AT
Beschreibung: Předmětem plnění Rámcové dohody je: a) poskytování VMware perpetuálních licencí včetně min. 1 roku Support and Subscription, max. 4 roky, b) poskytování VMware Subscription v délce 1 - 4 roky, c) poskytování VMware Support and Subscription (dále jen „SnS“) v délce max. 4 roky, d) následná podpora VMware licencí = VMware Renewal v délce max. 4 roky.
Interne Kennung: MV- 76096/VZ-2023 - AT
Los: LOT-0011
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů VMware 2023 (souhrn 2 čtvrtletí 2025) - ARI
Interne Kennung: MV- 76096/VZ-2023 - ARI
Los: LOT-0010
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů VMware 2023 (souhrn 2 čtvrtletí 2025) - DPDC
Interne Kennung: MV- 76096/VZ-2023 - DPDC
Los: LOT-0007
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů VMware 2023 (souhrn 2 čtvrtletí 2025) - MG
Interne Kennung: MV- 76096/VZ-2023 - MG
Los: LOT-0009
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů VMware 2023 (souhrn 2 čtvrtletí 2025) - GAPP
Interne Kennung: MV- 76096/VZ-2023 - GAPP