See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 108 odrębnych zadań. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załączniki nr 2.1-2.108 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 5. Zamawiający wymaga od Wykonawcy wniesienia wadium w zakresie następujących zadań: Zadanie nr: 15 - Dzierżawa 22 Zadanie nr: 16 - Dzierżawa 272 Zadanie nr: 17 - Dzierżawa 296 Zadanie nr: 22 - Igły do portu Zadanie nr: 24 - Neuromonitaring 409 Zadanie nr: 25 - Oklejenia 196 Zadanie nr: 42 - Rękawice 45 Zadanie nr: 50 - Różne 14 Zadanie nr: 53 - Różne 15 Zadanie nr: 58 - Różne 166 Zadanie nr: 63 - Różne 22 Zadanie nr: 68 - Różne 296 Zadanie nr: 88 - Różne 44 Zadanie nr: 98 - Strzykawki z NaC Zadanie nr: 106 - Zestawy do aferezy Zadanie nr: 107 - Zestawy i serwety W zakresie pozostałych zadań Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 8. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 9. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 10. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku 4.1-4.5 do SWZ. Zmiana każdej umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 11. Termin związania ofertą wynosi: 120 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 24.02.2026 r. 12. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ. 13. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 692207-2025
Interne Kennung: DZ/DZ-381-1-54/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr: 1 Akcesoria jednorazowe kompatybilne - z urządzeniem TNI SoftFlow 50
Beschreibung: Zadanie 1 - Zadanie nr: 1 Akcesoria jednorazowe kompatybilne - z urządzeniem TNI SoftFlow 50 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.1 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr: 2 Bandaż do kompresjoterapii
Beschreibung: Zadanie 2 - Bandaż do kompresjoterapii 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.2 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr: 3 Depozyt 120
Beschreibung: Zadanie 3 - Depozyt 120 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.3 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr: 4 Depozyt 161
Beschreibung: Zadanie 3 - Depozyt 161 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.4 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr: 5 Depozyt 166
Beschreibung: Zadanie 5 - Depozyt 166 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.5 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr: 6 Depozyt 170
Beschreibung: Zadanie 6 - Depozyt 170 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.6 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr: 7 Depozyt 284
Beschreibung: Zadanie 7 - Depozyt 284 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.7 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr: 8 Depozyt 310
Beschreibung: Zadanie 8 - Depozyt 310 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.8 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr: 9 Depozyt 319
Beschreibung: Zadanie 9 - Depozyt 319 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.9 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr:10 Depozyt 320
Beschreibung: Zadanie 10 - Depozyt 320 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.10 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr:11 Depozyt 330
Beschreibung: Zadanie 11 - Depozyt 330 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.11 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr:12 Depozyt 396
Beschreibung: Zadanie 12 - Depozyt 396 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.12 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr:13 Depozyt 67
Beschreibung: Zadanie 13 - Depozyt 67 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.13 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 13