See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Troszyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Troszyn”, polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Troszyn, ujętych w gminnym systemie gospodarowania odpadami komunalnymi, a także z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, w sposób zapewniający osiągnięcie wymaganych odpowiednimi przepisami prawa poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych, ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru w latach 2025-2026 wynosi 3250 Mg. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia - Załącznik nr 12 do SWZ. 2) Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 11 do SWZ
Interne Kennung: UG.271.14.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Troszyn”, polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Troszyn, ujętych w gminnym systemie gospodarowania odpadami komunalnymi, a także z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, w sposób zapewniający osiągnięcie wymaganych odpowiednimi przepisami prawa poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych, ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru na lata 2025-2026 wynosi 3250 Mg.