2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw basisschool De Rietvink Zaandam
Beschreibung: Nieuwbouw van een schoolgebouw met sportzalen. Circa 4.159 m2 BVO verdeeld over 3 bouwlagen + speelplein.
Interne Kennung: 26-9867-B
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Nieuwbouw basisschool De Rietvink
Beschreibung: Het realiseren van een nieuwbouw basisschool conform vraagspecificatie (bestekstukken). Een schoolgebouw van circa 4.159 m2 BVO verdeeld over 3 bouwlagen met speelplein en een dubbele sportzaal.
Interne Kennung: 1