See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: REP-T401 výměna, část transport (P.0711)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je demontáž a odvoz rezervního transformátoru (v. č. 30N140804.10, 350/350/100 MVA) z TR CST do TR REP a jeho montáž na stanovišti T401 v TR REP, a demontáž a odvoz stávajícího autotransformátoru T401 (v. č. 339058, 250/250/100 MVA) z TR REP do TR HRA a jeho montáž na rezervním stanovišti v TR HRA.
Interne Kennung: 2026100380
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001