2. Verfahren
Verfahren
Titel: Handhavingsapplicatie
Beschreibung: De opdracht betreft het ter beschikking stellen van een handhavingsapplicatie als SaaS (Software-as-a-Service) en het verlenen van diensten ten behoeve van een handhavingsapplicatie voor de gemeente Oss. Deze applicatie dient de processen van de gemeente Oss rondom handhaving te ondersteunen. De opdracht omvat implementatie, exploitatie en exit van een handhavingsapplicatie. De Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor: 1. het leveren, inrichten en operationeel opleveren van de applicatie (implementatiefase); 2. het beschikbaar houden en beheren van de applicatie (exploitatie- en beheerfase); 3. het ordentelijk beëindigen van de dienstverlening met veilige overdracht en vernietiging van data (exit-fase). Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 2026-01/IBOR/HANDHAAF/AW/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt