See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verbruiksartikelen Endoscopie ERCP en LAMS
Beschreibung: Het UMCG schrijft een Europese openbare aanbesteding uit voor de levering van endoscopische verbruiksartikelen ten behoeve van ERCP (Endoscopische Retrograde Cholangio-Pancreatografie) en LAMS (Lumen-Apposing Metal Stents). Deze verbruiksartikelen zijn essentieel voor de uitvoering van geavanceerde gastro-intestinale endoscopieën binnen onze afdeling Maag-, Darm- en Leverziekten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - ERCP
Beschreibung: ERCP is een gespecialiseerde endoscopische techniek die wordt gebruikt voor het diagnosticeren en behandelen van aandoeningen van de galwegen, de pancreas en de ductus pancreaticus. Tijdens de procedure wordt een endoscoop via de mond ingebracht tot in de twaalfvingerige darm, waarna contrastmiddel wordt geïnjecteerd in de gal- en alvleesklierkanalen om deze zichtbaar te maken op röntgenbeelden. ERCP wordt vaak ingezet bij galstenen, vernauwingen, tumoren of ontstekingen van de galwegen en pancreas. Omvang van de opdracht: de geraamde waarde van de raamovereenkomst inclusief optionele verlengingen bedraagt € 910.000.- exclusief btw. Rekening houdend met een marge van 10% is de maximale waarde van de Raamovereenkomst € 1.001.000,- exclusief btw.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - LAMS
Beschreibung: Lumen-Apposing Metal Stents (LAMS) zijn speciaal ontworpen metalen stents die worden gebruikt om een directe verbinding te creëren tussen twee interne organen of structuren, bijvoorbeeld tussen de maag en een pancreas pseudocyste. LAMS worden geplaatst via endoscopie en bieden een minimaal invasieve oplossing voor drainage of toegang tot moeilijk bereikbare gebieden. Ze worden steeds vaker toegepast bij complexe gastro-intestinale aandoeningen en bieden voordelen zoals snellere genezing en minder complicaties. Omvang van de opdracht: de geraamde waarde van de raamovereenkomst inclusief optionele verlengingen bedraagt € 750.000.- exclusief btw. Rekening houdend met een marge van 10% is de maximale waarde van de Raamovereenkomst € 825.000,- exclusief btw.