2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Práče
Beschreibung: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Práče, včetně provedení nezbytných zeměměřických činností určených pro obnovu katastrálního operátu, kdy přesnost geometrického a polohového určení bude odpovídat kódu 3 charakteristiky kvality dle § 7 odst. 3 bodu 13 vyhlášky č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů
Interne Kennung: SP9630/2023-523206
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze Smlouvy způsobem a za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci. Obsahem vyhrazené změny závazku je změna rozsahu Díla a s tím související změna Ceny Díla za skutečně realizovaný rozsah Díla při zachování jednotkových položkových cen uvedených v Položkovém výkazu -tzv. výhrada měření. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele (resp. Zhotovitele) v průběhu plnění veřejné zakázky, a to způsobem a za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci. Objednatel však Vyhrazenou změnu nemusí využít a může se rozhodnout provést nové zadávací řízení.