2. Verfahren
Verfahren
Titel: Server pentru procesarea sarcinilor de inteligență artificială
Beschreibung: Se va incheia un contract de furnizare Server pentru procesarea sarcinilor de inteligență artificială cu valabilitate 7 luni. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor = 18. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar solicitarilor de clarificari in a 12-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4283635/8/19062026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Contract furnizare Server pentru procesarea sarcinilor de inteligență artificială - 1 complet
Interne Kennung: 1