2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywny zakup paliw oraz dodatkowych zakupów i usług w 2026 r. do pojazdów służbowych użytkowanych przez jednostki OHP w systemie bezgotówkowym na podstawie kart flotowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup paliw oraz dodatkowych zakupów i usług (np. zakup olejów silnikowych, płynów eksploatacyjnych, płynów addblue”, żarówek, wycieraczek, bezpieczników, mycia i odkurzania samochodów, opłat autostradowych, kart flotowych) w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. do pojazdów służbowych użytkowanych przez jednostki OHP w systemie bezgotówkowym na podstawie kart flotowych
Interne Kennung: 9/B/KGOHP/2025/ZIR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134100 Dieselöl, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG), 30163100 Tankstellenkreditkarten, 09211100 Motorenöle, 39831500 Fahrzeugreiniger, 50112300 Wagenwäsche und ähnliche Dienstleistungen, 63712210 Betrieb von Zahlstellen für Straßenbenutzungsgebühren
5. Los
Los: LOT-0001