See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa niszczarek, materiałów biurowych, drobnego sprzętu oraz papieru ksero dla 35. Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska, ul. Krakowska 1”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa niszczarek, materiałów biurowych, drobnego sprzętu oraz papieru ksero dla 35. Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska, ul. Krakowska 1 Część 1 – Dostawa niszczarek do 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska, ul. Krakowska 1 (Sekcja Infrastruktury) - Sprzęt do niszczenia dokumentów niejawnych i elektronicznych nośników informacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części oraz zakres znajduje się w załączniku nr 4. Część 2 – Dostawa materiałów biurowych i drobnego sprzętu (Sekcja Zabezpieczenia Szkolenia) - materiały piśmiennicze, segregatorów, skoroszyty, zszywacze, dziurkacze itp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części oraz zakres znajduje się w załączniku nr 7. Część 3 – Dostawa papieru ksero do drukarek (Służba Łączności i Informatyki) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części oraz zakres znajduje się w załączniku nr 7. Zamawiający wymaga, aby towar był dostarczony jako fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu oraz pierwszego gatunku.
Vorherige Bekanntmachung: 152029-2026
Interne Kennung: 12/SZKOL/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30191400 Reißwölfe, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Część 3 – Dostawa papieru ksero do drukarek (Służba Łączności i Informatyki)
Interne Kennung: 12/SZKOL/26 _ część 3
Haupteinstufung (cpv): 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji w części nr 3: Zamawiający na podstawie zapisu art.441 ust 1 ustawy PZP (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw w zakresie nieprzekraczającym 100% wartości brutto. Ilość zamówionego towaru uzależniona będzie od bieżących potrzeb zamawiającego i posiadanych środków finansowych. Ceny jednostkowe towaru przedstawione przez Wykonawcę w ofercie obowiązują w przypadku zastosowania prawa opcji.