2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uzupełnienie oznakowania stref ograniczenia prędkości oraz wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego na terenie Miasta Słupsk
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dotyczące wykonania malowania grubowarstwowego chemoutwardzalnego grubości co najmniej 3 mm i co najwyżej 5 mm w ciągach ulic: Gdańskiej, Kaszubskiej, Kościuszki, Poznańskiej, Jana III Sobieskiego, Bohaterów Westerplatte, Wiatracznej, 3-go Maja, oraz malowania grubowarstwowego piktogramów - TEMPO 30 – uzupełnienie oznakowania strefy ograniczonej prędkości na ulicach: Łady – Cybulskiego, Franciszka Szafranka, Marty Aluchny Emelianow, w obszarze Przylesie ul. Madalińskiego, Obrońców Wybrzeża, Na Wzgórzu, prof. Edwarda Lotha, Klonowa, Lawendowa oraz w obszarze Podgrodzie ul. Grodzka, Partyzantów, Żwirki i Wigury, Podgórna, Przechodnia, Armii Krajowej, Dąbrówki, Pobożnego, Mostnika poprzez zastosowanie znaków B-43 „strefa ograniczonej prędkości” umieszczonych na jezdni w osi pasa ruchu na wjazdach do obszaru ograniczonych stref. 1) Lokalizacja I – oznakowanie grubowarstwowe chemoutwardzalne a) w ciągu ul. Gdańskiej – 879,08 m2, b) w ciągu ul. Kaszubskiej – 933,18 m2, c) w ciągu ul. Kościuszki – 363,02 m2, d) w ciągu ul. Poznańskiej – 715,08 m2, e) w ciągu ul. Jana III Sobieskiego – 2281,52 m2, f) w ciągu ul. Bohaterów Westerplatte912,92 m2. 2) Lokalizacja II – oznakowanie grubowarstwowe chemoutwardzalne a) w ciągu ul. Wiatracznej – 14 m2, b) w ciągu ul. 3-go Maja – 842,67 m2. 3) Lokalizacja III – oznakowanie grubowarstwowe chemoutwardzalne - znaki B-43 „strefa ograniczonej prędkości” w formie grubowarstwowych piktogramów o wymiarach 1,4mx2,5m – ilość 70 m2: a) w ciągu ul. Edwarda Łady – Cybulskiego, Franciszka Szafranka, Marty Aluchny – Emelianow, b) w obszarze Przylesie ul.: Madalińskiego, Obrońców Wybrzeża, Na Wzgórzu, prof. Edwarda Lotha, Klonowa, Lawendowa, c) w obszarze Podgrodzie ul.: Grodzka, Partyzantów, Żwirki i Wigury, Podgórna, Przechodnia, Armii Krajowej, Dąbrówki, Pobożnego, Mostnika w Słupsku 2. Zamawiający informuje, że zabrania się wykonywanie oznakowania, gdy temperatura nawierzchni i powietrza wyniesie mniej niż 50C lub wystąpią opady atmosferyczne. Wymagana wilgotność powietrza powinna być zgodna z zaleceniami producenta lub wynosić co najmniej 85%. 3. Dodatkowo przedmiot zamówienia obejmuje zakresem poszczególne czynności: 1) zabezpieczenie prowadzonych prac zgodnie z wykonanym i zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu, 2) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, 3) sporządzenie dokumentacji powykonawczej, w tym zestawienia wykonanych elementów oznakowania, 4) wykonanie wszelkich innych robót towarzyszących niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia w szczególności określonych w dokumentacji projektowej, uzgodnieniach branżowych, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz w przedmiarach.
Interne Kennung: ZP.261.26.2026.ZP5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001