See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi kompleksowej organizacji Konferencji podsumowującej projekt pn.: „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego, uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” w dniu 24.06.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej organizacji Konferencji podsumowującej projekt pn.: „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego, uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” w dniu 24.06.2026 r. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja konferencji dla ok. 250 osób, która odbędzie się w Poznaniu w dniu 24 czerwca 2026 r. w godz. 9.00 – 15.30
Vorherige Bekanntmachung: 313787-2026
Interne Kennung: CWRKDIZ-KAL.I.383.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001