See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na nábytek pro ZČU (II.)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou za Zadavatelem specifikovaných obchodních podmínek dodávky nábytku.
Vorherige Bekanntmachung: 514156-2017
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na nábytek pro ZČU (II.)