2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa główna toru wraz z robotami towarzyszącymi obiektami inżynieryjnymi oraz modyfikacja rozjazdów linii kolejowej nr 311 Jelenia Góra – Szklarska Poręba w km 0,200 do km 23,587
Beschreibung: Naprawa główna toru wraz z robotami towarzyszącymi obiektami inżynieryjnymi oraz modyfikacja rozjazdów linii kolejowej nr 311 Jelenia Góra – Szklarska Poręba w km 0,200 do km 23,587 Opis: Wykonawca wykaże, że dysponuje projektantami oraz kierownikami robót, którzy posiadają uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności: inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych, inżynieryjnej mostowej, wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29.04.2019r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz. U. z dnia 6 maja 2019r. poz. 831), na podstawie art. 16 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2021 r. poz. 2351 z późniejszymi zmianami) lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów w tym zakresie oraz, że w/w osoba należy (na dzień składania ofert) do właściwej izby samorządu zawodowego i posiada wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. 2 Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia wykazu zrealizowanych i potwierdzonych w okresie ostatnich 5 lat (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie) 5 robót budowlanych o podobnej specyfice jak przedmiot zamówienia, na łączną kwotę 20 000 000,00 zł netto, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorów oraz załączenia dokumentów potwierdzających, że usługi te zostały wykonane należycie (LIST REFERENCYJNY).Protokoły odbioru końcowego robót
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Naprawa główna toru wraz z robotami towarzyszącymi, obiektami inżynieryjnymi oraz modyfikacja rozjazdów linii kolejowej nr 311 Jelenia Góra – Szklarska Poręba w km -0,200 do km 23,587 w wybranych lokalizacjach
Beschreibung: Wykonawca wykaże, że dysponuje projektantami oraz kierownikami robót, którzy posiadają uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności: inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych, inżynieryjnej mostowej, wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29.04.2019r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz. U. z dnia 6 maja 2019r. poz. 831), na podstawie art. 16 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2021 r. poz. 2351 z późniejszymi zmianami) lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów w tym zakresie oraz, że w/w osoba należy (na dzień składania ofert) do właściwej izby samorządu zawodowego i posiada wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej(dla branży inżynieryjnej kolejowej do kierowania robotami 1 osoba, do projektowania 1 osoba, branża obiektów inżynieryjnych 1 osoba do kierowania i 1 osoba do projektowania) Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia wykazu zrealizowanych i potwierdzonych w okresie ostatnich 5 lat (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie) 3 robót budowlanych o podobnej specyfice jak przedmiot zamówienia, na łączną kwotę 20 000 000,00 zł netto, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorów oraz załączenia dokumentów potwierdzających, że usługi te zostały wykonane należycie (LIST REFERENCYJNY).
Interne Kennung: 0663/IZ23GMZ/05782/05507/25/P