See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístroje pro fyzioterapii a rehabilitaci
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 VZ je dodávka 1 ks přístroje pro terapii vysokofrekvenčním proudem o frekvenci 500 kHz. Předmětem plnění části 2 VZ je dodávka 1 ks přístroje pro distanční elektroléčbu pohybového aparátu, generující impulsní a interferenční proudy. Předmětem plnění části 3 VZ je dodávka 2 ks přenosných kombinovaných přístrojů pro elektroterapii a UZ terapii s vakuovou jednotkou s bezobslužným aplikátorem ultrazvuku s rotujícím polem, stolkem a multifrekvenční UZ hlavicí. Předmětem plnění části 4 VZ je dodávka 1 ks robotizovaného přístroje pro vysokovýkonnou laserterapii. Předmětem plnění části 5 VZ je dodávka 1 ks přístroje generujícího vysokoindukční pulsní magnetické pole s využitím vysoké indukce – více jak 2,4 Tesla. Blíže viz zadávací dokumentace (ZD).
Interne Kennung: R-06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33158100 Elektromagnetische Anlage, 33128000 Medizinischer Laser mit Ausnahme von Chirurgie-Lasern
5. Los
Los: LOT-0013
Titel: Přístroj generující vysokoindukční pulsní magnetické pole
Beschreibung: Předmětem plnění části 5 VZ je dodávka 1 ks přístroje generujícího vysokoindukční pulsní magnetické pole s využitím vysoké indukce – více jak 2,4 Tesla. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: R-06-05/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33128000 Medizinischer Laser mit Ausnahme von Chirurgie-Lasern
Los: LOT-0012
Titel: Terapeutický vysokovýkonný laser
Beschreibung: Předmětem plnění části 4 VZ je dodávka 1 ks robotizovaného přístroje pro vysokovýkonnou laserterapii. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: R-06-04/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158100 Elektromagnetische Anlage
Los: LOT-0011
Titel: Kombinovaný přístroj pro elektroterapii a UZ terapii s vakuovou jednotkou
Beschreibung: Předmětem plnění části 3 VZ je dodávka 2 ks přenosných kombinovaných přístrojů pro elektroterapii a UZ terapii s vakuovou jednotkou s bezobslužným aplikátorem ultrazvuku s rotujícím polem, stolkem a multifrekvenční UZ hlavicí. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: R-06-03/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Los: LOT-0002
Titel: Přístroj pro terapii vysokofrekvenčním proudem
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 VZ je dodávka 1 ks přístroje pro terapii vysokofrekvenčním proudem o frekvenci 500 kHz. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: R-06-01/2026
Los: LOT-0010
Titel: Přístroj pro distanční elektroléčbu pohybového aparátu
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 VZ je dodávka 1 ks přístroje pro distanční elektroléčbu pohybového aparátu, generující impulsní a interferenční proudy. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: R-06-02/2026