431318-2025 - Wettbewerb
Polen – Teleskope – DOSTAWA TELESKOPU Z WYPOSAŻENIEM I ASYSTĄ TECHNICZNĄ II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA TELESKOPU Z WYPOSAŻENIEM I ASYSTĄ TECHNICZNĄ II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa teleskopu z wyposażeniem i asystą techniczną.
Interne KennungRA-ZP.2610.37.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38635000 Teleskope
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa teleskopu z wyposażeniem i asystą techniczną dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38635000 Teleskope