See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług drogowego publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich na terenie Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu osób autobusami – wykonywanie drogowego regularnego przewozu osób w zakresie publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych na terenie Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001