2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dodávka ICT vybavení pro projekt IDZOK“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž a instalace výpočetní techniky pro Sdružení právnických osob pod názvem „Centrum uznávání a celoživotního učení Olomouckého kraje“, a to na jednotlivá školská zařízení v Olomouckém kraji dle zadavatelem požadovaných technických specifikací. Celkem 16 středních škol. Dokument „TECHNICKÁ SPECIFIKACE – Dodávka ICT vybavení pro školy – projekt IDZOK“, který obsahuje rovněž počty poptávaných jednotlivých komodit tvořících předmět zadávané veřejné zakázky.
Interne Kennung: P26V00001093
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž a instalace výpočetní techniky pro Sdružení právnických osob pod názvem „Centrum uznávání a celoživotního učení Olomouckého kraje“, a to na jednotlivá školská zařízení v Olomouckém kraji (k tomu viz dále) dle zadavatelem požadovaných technických specifikací. Dokument „TECHNICKÁ SPECIFIKACE – Dodávka ICT vybavení pro školy – projekt IDZOK“, který obsahuje rovněž počty poptávaných jednotlivých komodit tvořících předmět zadávané veřejné zakázky
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz Kupní smlouva