See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PREPARATÓW CHEMICZNYCH cz. II - AGA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów chemicznych specjalnych zgodnych z normami i opisami zawartymi w formularzu cenowym – zał. nr 1a do SWZ przeznaczonych dla samolotu F-16 C/D Block 52+. Szczegółowy opis oraz wymagania zawarte zostały w zał. nr 1a do SWZ (formularz cenowy). Zamawiający wymaga, aby w dniu dostawy preparatów chemicznych okres ich przydatności do użycia był nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wykonawca przy dostawie produktów zobowiązany jest dołączyć do każdego produktu kartę charakterystyki (MSDS) w języku polskim oraz przedstawić informację o okresie przydatności do użycia danego produktu, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Zamawiający unieważni postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki pochodzące z budżetu, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - FARBA NSN: 8010015284851
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz wymagania zawarte zostały w zał. nr 1a do SWZ (formularz cenowy). Wymagania dotyczące realizacji umowy, dostawy, gwarancji, kar zawarte są w zał. nr 4 do SWZ – projekt umowy. Termin wykonania zamówienia dla zadania 1 - 43 do 90 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. dla zadania 44 - 78 do 90 dni kalendarzowych od dnia 02 stycznia 2027 r
Optionen:
Beschreibung der Optionen: BRAK OPCJI
Los: LOT-0002
Titel: 2 - KLEJ EPOKSYDOWY NSN: 8040001116522
Los: LOT-0003
Titel: 3 - SMAR NSN: 9150009652003
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz wymagania zawarte zostały w zał. nr 1a do SWZ (formularz cenowy). Wymagania dotyczące realizacji umowy, dostawy, gwarancji, kar zawarte są w zał. nr 4 do SWZ – projekt umowy Termin wykonania zamówienia dla zadania 1 - 43 do 90 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. dla zadania 44 - 78 do 90 dni kalendarzowych od dnia 02 stycznia 2027 r
Los: LOT-0004
Titel: 4 - ROZPUSZCZALNIK NSN: 6850014811299
Los: LOT-0005
Titel: 5 - SMAR LOTNICZY NSN: 9150009618995
Los: LOT-0006
Titel: 6 - MASA USZCZELNIAJĄCA NSN: 5970011579469
Los: LOT-0007
Titel: 7 - ŚRODEK DO CZYSZCZENIA POSZYCIA SAMOLOTU NSN: 6850014330873
Los: LOT-0008
Titel: 8 - ŚRODEK ANTYKOROZYJNY NSN: 6850014697645
Los: LOT-0009
Titel: 9 - ŚRODEK CZYSZCZĄCY NSN: 6850013283617
Los: LOT-0010
Titel: 10 - ŚRODEK ANTYKOROZYJNY NSN: 6850002097231
Los: LOT-0011
Titel: 11 - SMAR NSN: 9150001429361
Los: LOT-0012
Titel: 12 - PODKŁAD NSN: 8010014166557
Los: LOT-0013
Titel: 13 - FARBA POLIURETANOWA SZARA NSN: 8010014924701
Los: LOT-0014
Titel: 14 - FARBA ANTYKOROZYJNA SZARA NSN: 8010011271960
Los: LOT-0015
Titel: 15 - FARBA PODKŁADOWA ŻÓŁTA NSN: 8010016669949
Los: LOT-0016
Titel: 16 - MASA USZCZELNIAJĄCA NSN: 8030011520969
Los: LOT-0017
Titel: 17 - ŚRODEK ANTYKOROZYJNY NSN: 8030014510284
Los: LOT-0018
Titel: 18 - ŚRODEK ANTYKOROZYJNY NSN: 8030014384101
Los: LOT-0019
Titel: 19 - MASA USZCZELNIAJĄCA NSN: 8030011520969
Los: LOT-0020
Titel: 20 - USZCZELNIACZ NSN: 8030011432702
Los: LOT-0021
Titel: 21 - PASTA USZCZELNIAJĄCA NSN: 8030001806201
Los: LOT-0022
Titel: 22 - MASA USZCZELNIAJĄCA NSN: 8030006020045
Los: LOT-0023
Titel: 23 - ŚRODEK DO CZYSZCZENIA POSZYCIA NSN: 6850014330873
Los: LOT-0024
Titel: 24 - MASA USZCZCZELNIAJĄCA NSN: 8030004853237
Los: LOT-0025
Titel: 25 - KLEJ NSN: 8040013022693
Los: LOT-0026
Titel: 26 - KLEJ NSN: 8040010164726
Los: LOT-0027
Titel: 27 - SMAR NSN: 9150009354018
Los: LOT-0028
Titel: 28 - ŚRODEK NSN: 9150014300202
Los: LOT-0029
Titel: 29 - SMAR NSN: 9150123296859
Los: LOT-0030
Titel: 30 - OLEJ NSN: 9150013279631
Los: LOT-0031
Titel: 31 - SMAR NSN: 9150017328519
Los: LOT-0032
Titel: 32 - SMAR NSN: 9150012221995
Los: LOT-0033
Titel: 33 - SMAR SILIKONOWY SPRAY NSN: 9150012602534
Los: LOT-0034
Titel: 34 - SMAR NSN: 9150016678456
Los: LOT-0035
Titel: 35 - SMAR NSN: 9150001817724
Los: LOT-0036
Titel: 36 - ŚRODEK ANTYKOROZYJNY NSN: 8030002528300
Los: LOT-0037
Titel: 37 - USZCZELNIACZ NSN: 8030002512312
Los: LOT-0038
Titel: 38 - ŚRODEK ANTYKOROZYJNY NSN: 8030013470979
Los: LOT-0039
Titel: 39 - ŚRODEK ANTYKOROZYJNY BEZBARWNY NSN: 8030009030931
Los: LOT-0040
Titel: 40 - SMAR NSN: 9150002234004
Los: LOT-0041
Titel: 41 - SMAR NSN: 9150015740761
Los: LOT-0042
Titel: 42 - SMAR SILIKONOWY NSN: 9150015670737
Los: LOT-0043
Titel: 43 - FARBA poliuretanowa w spray NSN: 8010015284860
Los: LOT-0044
Titel: 44 - WAZELINA NSN: 9150002500926
Los: LOT-0045
Titel: 45 - KLEJ NSN: 8040012812729
Los: LOT-0046
Titel: 46 - FARBA POLIURETANOWA NSN: 8010012555414
Los: LOT-0047
Titel: 47 - MASA USZCZELNIAJĄCA NSN: 8030001635792
Los: LOT-0048
Titel: 48 - SMAR NSN:9150 001199291
Los: LOT-0049
Titel: 49 - SMAR NSN: 9150014760553
Los: LOT-0050
Titel: 50 - SMAR NSN: 9150001116266
Los: LOT-0051
Titel: 51 - SMAR NSN: 9150009547422
Los: LOT-0052
Titel: 52 - SMAR NSN: 9150991265892
Los: LOT-0053
Titel: 53 - MIESZANKA ANTYKOROZYJNA NSN:8030015166254
Los: LOT-0054
Titel: 54 - KLEJ NSN: 8040013404303
Los: LOT-0055
Titel: 55 - SMAR WYSOKOPRÓŻNIOWY NSN: 9150009652408
Los: LOT-0056
Titel: 56 - PREPARAT NSN: 7930016693161
Los: LOT-0057
Titel: 57 - ŚRODEK ANTYBLOKUJĄCY NSN: 6850010445034
Los: LOT-0058
Titel: 58 - PŁYN ODTŁUSZCZAJĄCY NSN: 6850014312267
Los: LOT-0059
Titel: 59 - KLEJ NSN: 8040014509187
Los: LOT-0060
Titel: 60 - USZCZELNACZ NSN: 8030003126128
Los: LOT-0061
Titel: 61 - ŚRODEK CZYSZCZĄCY NSN:6850014811235
Los: LOT-0062
Titel: 62 - UTRWALACZ DO RTG AGFA typu STRUCTURIX-G-335
Los: LOT-0063
Titel: 63 - WYWOŁYWACZ DO RTG AGFA typu STRUCTURIX-G-135
Los: LOT-0064
Titel: 64 - PŁYN DO SPRAWDZANIA SZCZELNOŚCI NSN: 6850006211820
Los: LOT-0065
Titel: 65 - USZCZELNACZ NSN: 8030002512312
Los: LOT-0066
Titel: 66 - PŁYN DO MYCIA NSN: 6850015135233
Los: LOT-0067
Titel: 67 - PŁYN MONTAŻOWY NSN: 9150001595012
Los: LOT-0068
Titel: 68 - ŚRODEK CZYSZCZĄCY NSN: 4250015959601
Los: LOT-0069
Titel: 69 - KLEJ NSN: 8040017076275
Los: LOT-0070
Titel: 70 - FARBA NSN: 8010012853035
Los: LOT-0071
Titel: 71 - ACETON TECHNICZNY NSN: 6810010030262
Los: LOT-0072
Titel: 72 - ŚRODEK ANTYPOŚLIZGOWY NSN: 6850014188759
Los: LOT-0073
Titel: 73 - SMAR SILIKONOWY NSN: 9150012602534
Los: LOT-0074
Titel: 74 - TAŚMA NSN: 7510010693981
Los: LOT-0075
Titel: 75 - MLECZKO MAGNEZOWE 355ML
Los: LOT-0076
Titel: 76 - ŚRODEK CZYSZCZĄCY NSN: 6850013718048
Los: LOT-0077
Titel: 77 - USZCZELNIACZ NSN: 8030011432702
Los: LOT-0078
Titel: 78 - ŚRODEK ANTYBLOKUJĄCY NSN: 8030002433285