See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanvullende kunststof onderdelen damwanden en steigers vervangingsopgave Recreatieschap Marrekrite
Beschreibung: De opdracht betreft aanvullende leveringen voor het leveren en fabriceren van kunststof steiger- en damwandonderdelen ten behoeve van de vervangingsopgave van Recreatieschap Marrekrite. Het betreft een raamovereenkomst tot en met 2029 met een totale geraamde waarde van circa € 330.000 excl. BTW.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212410 Spundwände
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34931000 Hafenausrüstung, 45244200 Molen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1