431406-2026 - Ergebnis
Polen – Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels – "Organizacja wyjazdu małopolskich MŚP na Targi gospodarcze Expoalimentaria 2026 w Limie”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Organizacja wyjazdu małopolskich MŚP na Targi gospodarcze Expoalimentaria 2026 w Limie”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja wyjazdu dla przedstawicieli małopolskich przedsiębiorców na Targi Expoalimentaria 2026 w Limie, które odbywają się w terminie 23-25 września 2026 r. w ramach projektu „GoExport Małopolska”. Zamówienie obejmuje wykonanie całej usługi, w tym przygotowanie, nadzór i koordynację wyjazdu, organizację transportu lotniczego, organizację transportu osób w miejscu targów, wyżywienie uczestników, organizację zakwaterowania wszystkich uczestników targów wraz ze śniadaniem, ubezpieczenie, usługi tłumaczeniowe zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ. UWAGA! W przypadku: - zmiany terminu Targów lub ich odwołania w formule tradycyjnej, a także gdy sytuacja polityczna lub epidemiczna w kraju lub w kraju/mieście targów to uniemożliwia, - wystąpienia okoliczności o charakterze nadzwyczajnym, niezależnych od Zamawiającego, w szczególności związanych z sytuacją geopolityczną, konfliktami zbrojnymi, zagrożeniami bezpieczeństwa lub wydaniem przez właściwe instytucje (np. Ministerstwo Spraw Zagranicznych) ostrzeżeń dotyczących podróży do miejsca realizacji usługi lub przez obszary tranzytowe, skutkujących rezygnacją uczestników z udziału w wyjeździe z przyczyn bezpieczeństwa, a w konsekwencji brakiem możliwości skompletowania minimalnej liczby 12 uczestników niezbędnej do realizacji zamówienia. Zamawiający będzie posiadał uprawnienie do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 5) uPzp lub odstąpienia od umowy na podstawie art. 456 ust. 1 pkt 1 uPzp. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung275578-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste, 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 79540000 Dolmetscherdienste, 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Organizacja wyjazdu małopolskich MŚP na Targi gospodarcze Expoalimentaria 2026 w Limie”