See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej dla Uniwersytetu Medycznego oraz szpitali klinicznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej dla Uniwersytetu Medycznego oraz szpitali klinicznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na okres 24 miesięcy
Interne Kennung: DZP/138/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej dla grupy taryfowej B. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZP/138/2026 - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej dla grupy taryfowej C. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZP/138/2026 - Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej dla grupy taryfowej G. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZP/138/2026 - Część nr 3