431417-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz surowców farmaceutycznych z podziałem na 132 zadania. nr postępowania: ZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz surowców farmaceutycznych z podziałem na 132 zadania. nr postępowania: ZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK
BeschreibungDostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz surowców farmaceutycznych z podziałem na 132 zadania. nr postępowania: ZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK
Vorherige Bekanntmachung36465-2026
Interne KennungZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
LosLOT-0013
Titel13 "Opatrunek z kolagenu przeznaczony do uszczelniania i hemostazy składający się z: - kolagenu uzyskiwanego z bydlęcej skóry właściwej - pokryty powłoką z NHS-PEG (glutaran tetrasukcynoimidylu eteru pentaerytrytolowego glikolu polietylenowego)"
Beschreibungzałącznik nr 1 do SWZ – Arkusz asortymentowo-cenowy zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany wg nazw międzynarodowych substancji czynnych, ilości, postaci, wymiarów lub innych wymagań.
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0014
Titel14 "Opatrunek z kolagenu przeznaczony do uszczelniania i hemostazy składający się z: - kolagenu uzyskiwanego z bydlęcej skóry właściwej - pokryty powłoką z NHS-PEG (glutaran tetrasukcynoimidylu eteru pentaerytrytolowego glikolu polietylenowego)"
Interne KennungZadanie nr 14
LosLOT-0015
Titel15 OPIPRAMOLUM
Interne KennungZadanie nr 15
LosLOT-0016
Titel16 ORNITHINI ASPARTAS
Interne KennungZadanie nr 16
LosLOT-0017
Titel17 ORNITHINI ASPARTAS
Interne KennungZadanie nr 17
LosLOT-0018
Titel18 OSELTAMIVIRUM
Interne KennungZadanie nr 18
LosLOT-0019
Titel19 OXYCODONI HYDROCHLORIDUM
Interne KennungZadanie nr 19
LosLOT-0020
Titel20 OXYCODONI HYDROCHLORIDUM
Interne KennungZadanie nr 20
LosLOT-0021
Titel21 OXYCODONI HYDROCHLORIDUM
Interne KennungZadanie nr 21
LosLOT-0022
Titel22 OXYCODONI HYDROCHLORIDUM
Interne KennungZadanie nr 22
LosLOT-0023
Titel23 OXYCODONI HYDROCHLORIDUM
Interne KennungZadanie nr 23
LosLOT-0024
Titel24 OXYCODONI HYDROCHLORIDUM
Interne KennungZadanie nr 24
LosLOT-0025
Titel25 OXYCODONI HYDROCHLORIDUM + NALOXONI HYDROCHLORIDUM
Interne KennungZadanie nr 25
LosLOT-0026
Titel26 OXYCODONI HYDROCHLORIDUM + NALOXONI HYDROCHLORIDUM
Interne KennungZadanie nr 26
LosLOT-0027
Titel27 PANCREATINUM
Interne KennungZadanie nr 27
LosLOT-0028
Titel28 PANTHENOL+CHAMOMILLA+ALANTOINII+EXTR.HIPPOCASTANII
Interne KennungZadanie nr 28
LosLOT-0029
Titel29 PANTOPRAZOLUM
Interne KennungZadanie nr 29
LosLOT-0030
Titel30 PANTOPRAZOLUM
Interne KennungZadanie nr 30
LosLOT-0031
Titel31 PARACETAMOLUM
Interne KennungZadanie nr 31
LosLOT-0032
Titel32 PARACETAMOLUM
Interne KennungZadanie nr 32