43145-2024 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für den Gütertransport – Zakup i dostawa fabrycznie nowych, czterech pojazdów ciężarowych typu hakowiec
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa fabrycznie nowych, czterech pojazdów ciężarowych typu hakowiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa fabrycznie nowych, czterech pojazdów ciężarowych typu hakowiec.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Oferta powinna zostać sporządzona według wzoru formularza ofertowego, stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ, Załącznik nr 10 do SWZ, Załącznik nr 8 do SWZ, Jednolity Europejski Dokument Zamó wienia, a w przypadku wykonawców wspólnie obiegających się o udzielenie zamówienia publicznego – oświadczenie zgodnie z wzorem załącznika nr 7 do SWZ, ewentualne pełnomocnictwa. 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Ofertę sporządza się w języku polskim. 4. Wykonawca wskaże w ofercie, które z części zamówienia zamierza powierzyć do wykonania podwykonawcom. 5. Wykonawca ponosi koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty. Wszelkie pozostałe informacje, wymagania i dokumenty znajdują się w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP-PGO/01/2024