See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Affaldscontainere til delvis nedgravning til Tønder Affald A/S
Beschreibung: Udbuddet omfatter en Rammeaftale om levering af affaldscontainere til delvis nedgravning til Tønder Affald A/S. Leverancerne omfatter - Affaldscontainere til delvis nedgravning, komplette og færdigmonteret med sidebeklædning af træ - Option på piktogrammer - Reservedele og tilbehør Affaldscontainerne skal anvendes til indsamling af affaldsfraktionerne fordelt på følgende 5 affaldscontainere: i) Madaffald ii) Rest efter sortering iii) Glas og metal iv) Plast samt mad- og drikkekartoner v) Pap og papir samt tekstiler
Vorherige Bekanntmachung: 267238-2026
Interne Kennung: 687279
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613700 Abfallsammelbehälter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 44613800 Abfallcontainer
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Udbuddet omfatter en Rammeaftale om levering af affaldscontainere til delvis nedgravning til Tønder Affald A/S..
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aftalen kan forlænges 2 gange i op til 12 måneder hver gang.