2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tank en Laadpassen
Beschreibung: Het doel van de aanbestedingsprocedure is om met één Inschrijver een raamovereenkomst te sluiten voor het leveren van niet merk- of plaatsgebonden, fraudebestendige Tank- en Laadpassen waarmee op krediet getankt en geladen kan worden. Dit betreft zowel voertuig gebonden als niet-voertuig gebonden kaarten. Tevens dienst het mogelijk te zijn om opties toe te voegen aan de passen, zoals bijvoorbeeld het wassen van de voertuigen bij aangesloten locaties. De opdracht heeft een begrote waarde van maximaal € 550.000,-. Dit is de totale waarde inclusief verlengingen, exclusief btw. Let op: dit is een raming; u kunt hier geen rechten aan ontlenen.
Interne Kennung: 250054GZD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op dit moment is er een lopende overeenkomst waaraan geen aanbesteding ten grondslag ligt. Om te komen tot een rechtmatige overeenkomst zal deze overeenkomst worden beëindigd en wordt deze opdracht nu middels een Europese Openbare aanbesteding op de markt gezet.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leveren van Tank- en laadpassen incl portal
Beschreibung: Het leveren van niet merk- of plaatsgebonden, fraudebestendige Tank- en Laadpassen waarmee op krediet getankt en geladen kan worden. Dit betreft zowel voertuig gebonden als niet-voertuig gebonden kaarten. e opdracht heeft een begrote waarde van maximaal € 550.000,-. Dit is de totale waarde inclusief verlengingen, exclusief btw. Let op: dit is een raming; u kunt hier geen rechten aan ontlenen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst treedt in werking op 1 januari 2026 en wordt gesloten voor een periode van 4 jaar met een optie tot eenzijdige verlenging van twee (2) maal één (1) jaar. De overeenkomst loopt van rechtswege af als: - De looptijd (inclusief verlengingen) is verstreken; - De begrote waarde is bereikt.