2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp nieuwbouw kindcentrum de Windroos te Lelystad
Beschreibung: Doel van de aanbesteding is om een opdrachtnemer te selecteren die uitvoering zal geven aan de opdracht. Het uitwerken van de opdracht bestaat onder andere uit het uitwerken van het Programma van Eisen (PvE) op alle ontwerpdisciplines vanaf het SO naar een, VO, DO en een TO, inclusief de voorbereiding en het indienen van de aanvraag van de voor de realisatiefase benodigde omgevingsvergunning. De opdracht heeft als doel om een goed en deugdelijk TO, alsmede een onherroepelijke omgevingsvergunning te verkrijgen voor de realisatie van een nieuw Kindcentrum , minimaal bestaande uit een basisschool, kinderopvang en een gymzaal. De opdracht is verder uitgewerkt in deze selectieleidraad dat voldoet aan het bepaalde bij of krachtens de adviseursovereenkomst. Opdrachtgever hanteert een taakstellend budget met een maximum aan adviseurskosten. Het taakstellend budget voor de Opdracht betreft 8% van het investeringsbudget van € 8.201.267, DIT BEDRAG IS INCLUSIEF BTW
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Doel van de aanbesteding is om een opdrachtnemer te selecteren die uitvoering zal geven aan de opdracht. Het uitwerken van de opdracht bestaat onder andere uit het uitwerken van het Programma van Eisen (PvE) op alle ontwerpdisciplines vanaf het SO naar een, VO, DO en een TO, inclusief de voorbereiding en het indienen van de aanvraag van de voor de realisatiefase benodigde omgevingsvergunning. De opdracht heeft als doel om een goed en deugdelijk TO, alsmede een onherroepelijke omgevingsvergunning te verkrijgen voor de realisatie van een nieuw Kindcentrum , minimaal bestaande uit een basisschool, kinderopvang en een gymzaal. De opdracht is verder uitgewerkt in deze selectieleidraad dat voldoet aan het bepaalde bij of krachtens de adviseursovereenkomst.
Interne Kennung: 1
43151-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Ontwerp nieuwbouw kindcentrum de Windroos te Lelystad
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1