2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda s více dodavateli o rozvoji a provozu systému SIS 5.0
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění rozvoje a podpory programového vybavení Statistického informačního systému zadavatele SIS 5.0 s cílem modernizovat Statistický informační systém pro interní a externí uživatele na vstupu i výstupu a zjednodušit jejich práci širším využitím dat z administrativních zdrojů dat, realizací samoobslužného portálu, provést upgrade technologicky zastaralých komponent a snížit provozní náklady databázových systémů; dále je cílem zajistit soulad SIS s aktuální legislativou a národní Informační koncepcí ČR a strategickými rámci ČSÚ. Podrobná specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky je dále uvedena v příloze č. 1 zadávací dokumentace – „Podrobná technická specifikace předmětu VZ“ a příloze č. 7 ZD „Popis prostředí SIS a projektů NPO SIS 5.0“.
Vorherige Bekanntmachung: 335955-2023
Interne Kennung: 077/2022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 48810000 Informationssysteme, 72212463 Entwicklung von Statistiksoftware, 72212610 Entwicklung von Datenbanksoftware, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 72254000 Softwaretests, 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Minitendr SIS-SIS-2-ACM na základě Rámcové dohody s více dodavateli o rozvoji a provozu systému SIS 5.0
Beschreibung: Předmětem plnění je poskytování servisních služeb včetně servisní podpory provozovaných částí Statistického informačního systému a dalších služeb a v realizaci modernizace a vývoji (včetně uvedení do provozu) nových produktů v rámci funkčních bloků Statistického informačního systému objednatele systému – Interní Access Management, Externí Access Management, Evidence zastupování, prvek řešení Access Management (SIS-SIS-2-ACM).
Interne Kennung: 048-2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212463 Entwicklung von Statistiksoftware, 48610000 Datenbanksysteme, 48810000 Informationssysteme, 72212610 Entwicklung von Datenbanksoftware, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 72254000 Softwaretests, 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung