2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky reklamních předmětů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky reklamních předmětů (dále také „Zboží“), dle technické specifikace Zboží uvedené v Příloze č. 1 Smlouvy, a to s platností na dobu 24 měsíců od nabytí účinnosti smlouvy jejím uveřejněním v registru smluv.
Interne Kennung: SZZMS-2026-223-8452
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky reklamních předmětů (dále také „Zboží“), dle technické specifikace Zboží uvedené v Příloze č. 1 Smlouvy, a to s platností na dobu 24 měsíců od nabytí účinnosti smlouvy jejím uveřejněním v registru smluv. Umístění LOGA organizace je uvedeno v zadávací dokumentaci.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Možnost změny dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 a §222 odst. 10 zákona vyhrazuje možnost změn závazku ze Smlouvy, kdy touto změnou závazku je možnost změny dodavatele v průběhu plnění VZ. Zadavatel je oprávněn uzavřít novou Smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) za níže uvedených podmínek: a) v případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od Smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou Smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) zákona. b) pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou Smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) v případě, že v rámci nově uzavřené Smlouvy s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto čl. písm. a), je zadavatel oprávněn uzavřít novou Smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto čl. písm. a) a písm. b).