2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lockers
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van lockers en een lockermanagementsysteem aan het Innovium College. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Tot de scope van de opdracht behoort: • Het leveren en installeren van leerling lockers waarbij de correcte software wordt geïmplementeerd. • Het geven van een training m.b.t. beheer en klein technisch onderhoud. • Het ter beschikking stellen van een beheerportal voor het toewijzen en programmeren van lockers. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van lockers en een lockermanagementsysteem aan het Innovium College. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Tot de scope van de opdracht behoort: • Het leveren en installeren van leerling lockers waarbij de correcte software wordt geïmplementeerd. • Het geven van een training m.b.t. beheer en klein technisch onderhoud. • Het ter beschikking stellen van een beheerportal voor het toewijzen en programmeren van lockers.
Interne Kennung: 1