2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa toreb i pudełek papierowych obrandowanych logotypem Dolnego Śląska zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa toreb i pudełek papierowych obrandowanych logotypem Dolnego Śląska zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz z Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia załącznik nr 7 do SWZ. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, oraz wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 197028-2026
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa toreb i pudełek papierowych obrandowanych logotypem Dolnego Śląska zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz z Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia załącznik nr 7 do SWZ.